Spletna vadba z Udayem Bhosalejem marec 2021

Dragi vadeči,

Z največjim veseljem vas vabimo na spletno vadbo, ki jo bo vodil Uday Bhosale, ter jo organizira Iyengar joga združenje Slovenije (IJZS).

• Vadbe bodo potekale v soboto 13. in nedeljo 14. marca 2021 dopoldan po naslednjem razporedu in ceniku:
Ura Vadba Opis Cena
13. marec 2021
9.30 – 10.15
Joga za otroke Vadba primerne za otroke in mladostnike 6+, starši so lahko prisotni (v slovenščini) 5€
13. marec 2021
10.30 – 12.00
Mešana skupina Vadba primerna za vse, ki že vadite po metodi Iyengar, ter za vse, ki se z načinom vadbe po metodi Iyengar še niste srečali (v slovenščini) 15€
14. marec 2021
10.00 – 12.00
Mešana skupina Vadba primerna za vse, ki vadite po metodi Iyengar vsaj eno leto (v angleščini) 20€
  • Dodaten popust:
    Cena za vse 3 vadbe skupaj znaša 35€, za člane IJZS 30€.
  • Vadbe bodo potekale v živo preko spletne aplikacije Zoom.
    Na sobotnih vadbah bo poskrbljeno za sprotni prevod v slovenščino.

1. Izpolni prijavnico v nadaljevanju.
  2. Po oddani prijavnici vam v najkrajšem možnem času na vaš e-naslov pošljemo podatke za nakazilo. Po prejetem nakazilu in prejetem potrdilu z naše strani bo mesto na delavnici rezervirano.
  3. Dan pred začetkom vadbe bo na vaš e-naslov poslana povezava do Zoom srečanja. Povezave ni dovoljeno posredovati tretjim osebam.

Uday Bhosale

Uday je certificiran učitelj Iyengar joge, ki se je šolal na matičnem inštitutu v indijskem mestu Pune pod vodstvom guruja B.K.S. Iyengarja, Geete Iyengar in Prashanta Iyengarja.

Čeprav so ga najprej pritegnile borilne veščine, se je pri njihovi vadbi vzporedno seznanil tudi z jogo in jo kmalu vzljubil. Leta 1999 je na inštitutu RIMYI v Puni, kjer je poglabljal svoje znanje, začel tudi poučevati najrazličnejše skupine. Vodil je otroške tečaje, pomagal v terapevtskih skupinah in učil ljudi z različnimi sposobnostmi iz različnih okolij (tako na primer profesionalne športnike ali zaposlene v podjetjih, itd.).

Leta 2015 se je preselil v Združeno kraljestvo in začel poučevati tečaje in delavnice na območju Readinga, v Londonu in po vsej Evropi. Kot učitelj je vodil nacionalne konvencije o Iyengar jogi v Belgiji, na Kitajskem, v Franciji in na Irskem. Na Kitajskem je poučeval tudi ob mednarodnih praznovanjih dneva joge.

V svojo metodo poučevanja si prizadeva vnašati jasnost z jedrnatimi in natančnimi navodili. Vsako asano želi narediti dostopno za začetnike, obenem pa jo za bolj izkušene vadeče dvigniti na zahtevnejšo raven. Vedno začne z osnovami vsake asane in podaja navodila, ki vsakomur omogočajo dostop do položaja po svojih najboljših sposobnostih. Prizadeva si poglobiti razumevanje, ki vadečim omogoča, da raziščejo lastne odzive na posamezne jogijske poze in razvijejo večje zavedanje ne samo o jogi, temveč o sebi nasploh. Z leti je ugotovil, da tehnike in metode poučevanja lahko koristijo vsem, od tistih, ki nimajo izkušenj z jogo, do tistih z dolgoletno prakso.

Lepo vabljeni prav vsi. Naj se znanje metode Iyengar razširi tudi pri nas.

Želimo vam prijetno izkušnjo!
IJZS

IYENGAR JOGA ZDRUŽENJE SLOVENIJA